infinite grapes

­čĺąv├Żzvy na riaden├ş softv├ęrov├ęho projektu?
­čĺąsoftv├ęrov├ę rie┼íenie nie je pod─ża predst├ív?

Pom├íham mal├Żm a stredn├Żm firm├ím identifikova┼ą ak├Ż softv├ęr treba postavi┼ą, a ako to efekt├şvne zrealizova┼ą.

Zdie─żam ako, a ┼íkol├şm ako vies┼ą ├║spe┼ín├ę softv├ęrov├ę projekty.

Som Ivan Kri┼ítof, autor z├íkopovej met├│dy, prakt├şk riadenia softv├ęrov├Żch projektov overen├Żch v re├ílnych podmienkach doru─Źovania inov├ícii a zmien v riaden├ş zamestnancov (digitaliz├ície). Som ve─Źn├Ż optimista, a ─Źlovek ktor├Ż sa dr┼ż├ş hesla #tosada.

­čĺíO riaden├ş ├║spe┼ín├Żch softv├ęrov├Żch projektov, pr├íci na dia─żku, hlbokej a asynchr├│nnej pr├íci a digitaliz├ícii p├ş┼íem blog. Nenechaj si ├║js┼ą ┼żiaden ─Źl├ínok a my┼ílienku, spolieha┼ą na algoritmy soci├ílnych sieti a google vyh─żad├ívania sa ve─żmi ned├í.

Ahoj a ─Ćakujem za tento dne┼ín├Ż pr├şspevok. M├ím ich r├íd, kr├ítke a jasn├ę vzdel├ívacie info maily, ktor├ę roz┼íiruj├║ obzory.
- Tom├í┼í, odberate─ż newsletra


­čĹĘÔÇŹ­čĆźInov├íciu pracovn├Żch postupov si dnes bez aplikovania informa─Źn├Żch technol├│gii nedok├í┼żem predstavi┼ą. Svoje sk├║senosti s veden├şm softv├ęrov├Żch projektov ┼íkol├şm na workshope z├íkopovej met├│dy.

Pom├íham mal├Żm a stredn├Żm podnikom so zvy┼íovan├şm produktivity pr├íce digitalizovan├şm pracovn├Żch postupov.

­čôłPod─ża ┼ít├║die https://digitalchallengers.mckinsey.com/ je digitaliz├ícia jedn├Żm z k─ż├║─Źov├Żch faktorov, ktor├Ż zabezpe─Ź├ş udr┼żate─żnos┼ą aktu├ílneho rastu SK ekonomiky. Ak sa pr├şle┼żitosti nechyt├şme, ne─Źakaj├║ n├ís ru┼żov├ę vyhliadky.

Nespite na vavr├şnoch a nast├║pte na vlak digit├ílnej transform├ície.
Carry out research to understand the size and growth of the gig and independent work economy. Consider updating policies supporting the gig economy and worker protection initiatives.

Zdroj: jedno z odpor├║─Źani ┼ít├║die McKinsey pre digital challengers

Som z├ístanca pr├íce na dia─żku.

­čôźNev├íhajte ma kontaktova┼ą s akouko─żvek ot├ízkou, v├Żzvou, ktorej ─Źel├şte na va┼íom sofv├ęrovom projekte, alebo pri snahe zmeni┼ą pracovn├ę postupy.